Představení VOŠ Goodwill [ Encyklopedické heslo ]

NOVINKA: Od listopadu bude zahájen kurz PŘÍPRAVA NA PRÁCI LETUŠEK A STEWARDŮ
Škola je držitelkou certifikátu ISO 9001:2001PŘEDSTAVENÍ - Vyšší odborná škola GOODWILL s.r.o. Frýdek-Místek


 • Soukromá vyšší odborná škola zahraničního obchodu a cestovního ruchu GOODWILL, s.r.o. byla zařazena do sítě vyšších odborných škol Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky dne 29. 2. 1996.
 • Škola obdržela certifikát kvality jakosti ISO 9001:2001. ISO je mezinárodní norma zaměřená na kvalitu výrobků a poskytovaných služeb. Certifikační audit na Vyšší odborné škole Goodwill, s. r. o. proběhl 13.7.2004. Škola byla posuzována akreditovanou certifikační společností ,,DOM-ZO 13´´ - technická inspekce s. r. o.
  Na základě toho, byl vystaven certifikát ISO 9001:2001. Škola tento certifikát získala, jelikož poskytuje vysokou kvalitu vzdělávání a zaměřuje se na neustálé zlepšování.
  Vyšší odborná škola Goodwill patří k jedné z prvních v republice, která tento certifikát získala.
 • V současné době nabízí studium ve dvou oborech, Zahraniční obchod a Cestovní ruch v denní i dálkové formě.
 • Specifikem školy je snaha učit pro praxi. Odborná praxe je součásti studijního plánu v délce 20 týdnů. Praxe je vykonávána v tuzemských i zahraničních podnikatelských subjektech a souvisí přímo se studovaným oborem. Studenti jsou zařazování na plnohodnotné funkce a často během praxe získají nabídku pracovního uplatnění.
 • Zřizovatelem školy je Ing. Jiří Uherek, majitel poradenské a konzultační firmy Goodwill ve Frýdku-Místku, která mj. nabízí ve spolupráci se školou vzdělávací kurzy odborného zaměření. Českou školní inspekcí je škola stabilně vysoce hodnocena a patří dle ní do desítky vynikajících VOŠ v republice. Škola toto prokázala získáním Certifikátu vysoké kvality EVOS pro oba obory. Certifikát přiděluje po důkladném hodnocení všech stránek školy nezávislá komise složená z odborníků pedagogiky a praxe.
 • Na škole nyní studuje 400 studentů ze všech koutů České republiky a také studenti ze Slovenska. Areál školy je moderně vybaven ozvučeným přednáškovým sálem, počítačovými učebnami, učebnou techniky administrativy, knihovnou se studovnou a samoobslužnou kopírkou. Studenti mají zdarma přístup na Internet a e-mail. Výrazným pozitivem je činnost školního psychologa a drogového poradce, který napomáhá řešit problémy vzniklé ve škole i v životě.
 • Ke zpestření studia patří volnočasové aktivity, které škola podporuje.
  - 1x týdně mají studenti 1 hodinu plavání v krytém bazénu zdarma
  - dotované permanentky do fitcentra ( 10 vstupů jen za 125 Kč)
  - 1x týdně 1 hodinu tělocvičnu v odpoledních hodinách
  - dotovaný vstup na squash ( 1 jednotka kdykoliv během dne jen za 80 Kč)
 • Zájemcům o ubytování nabízíme několik možností, zejména cenově dostupnou možnost ubytování v domově mládeže s kvalitní nabídkou stravování včetně racionální výživy. Pro rychlé občerstvení jsou studentům k dispozici nápojové automaty.

  Možnosti navázání studia:
  Studium na KYPRU

KONTAKTNÍ ADRESA:

Ing. Jiří Uherek
Prokopa Holého 400
738 01 Frýdek - Místek
Česko (CZ)
tel: (+420) 558 633 822
(+420) 558 633 188
fax: (+420) 558 622 859

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.vos-Goodwill.cz
Typ záznamu: Encyklopedické heslo
AKTUALIZACE: Eliška Černochová (Beskydy-Valašsko) org. 56, 07.03.2010 v 14:49 hodin

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
Czech Republic
spravce@kralovstvi.cz
(+420) 602 413 134