Rezidence Baia Verde [ Hotel nebo hostel ]

Rezidence Baia Verde
Poloha
Rezidence Baia Verde (Zelená zátoka) se nachází ve stejnojmenném moderním turistickém rezidenčním letovisku situovaném podél 1,5 km dlouhé bílé písečné pláže, na pobřeží Jónského moře, v těsné blízkosti malebného městečka Gallipoli a jeho historického centra.

Zařízení rezidence
Hostům rezidence je k dispozici recepce a soukromá denně udržovaná pláž vybavená slunečníky, lehátky, sociálním zařízením, sprchou, barem a volejbalovým hřištěm. Na soukromé pláži probíhají i takzvané animační programy, je zde možno pronajmout si vodní šlapadla, kánoe, vodní skútry, surfy, provozovat vodní lyžování, či jízdu na plovoucím banánu (v sezóně).
V letovisku se nacházejí všechny služby a vybavení pro strávení příjemné dovolené: bary, restaurace, pizzerie, supermarket, obchody. Milovníci nákupu a nočního života si na své přijdou v centru nedalekého Gallipoli.

Ubytování
Apartmány se nacházejí v jednopatrových vilkách nebo malých dvoupatrových rezidencích vzdálených od moře 200 až 600 m a přibližně 400 - 800 m od naší soukromé pláže. Všechny apartmány jsou vkusně a funkčně zařízeny, mají kompletně vybavené kuchyňské kouty/kuchyňky, kompletní sociální zařízení, balkón, terasu nebo předzahrádku a vlastní uzavřené parkoviště.

Typologie apartmánů
Bilo - dvoupokojový apartmán pro 2 až 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňským a jídelním koutem a ložnice s manželskou postelí.

Trilo - třípokojový apartmán pro 6 až 7 osob: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňským a jídelním koutem, ložnice s manželskou postelí a pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, (možnost přistýlky).

Hodnocení
- nedaleko soukromé pláže
- plážový servis zdarma (viz. ceník)
- ubytování až 7 osob
- nedaleko centra města
- vodní sporty na pláží
Rezidence Baia Verde

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.Shenkos.cz
Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: uživatel č. 685 org. 56, 09.02.2005 v 08:10 hodin

KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
Czech Republic
spravce@kralovstvi.cz
(+420) 602 413 134