Návrat na hlavní stranu

Cestovní agentura VOŠ GOODWILL

Cestovní agentura VOŠ GOODWILL

Hlavním předmětem její činnosti je prodej produktů renomovaných cestovních kanceláří. Jedná se o zájezdy poznávací a pobytové do nejrůznějších koutů světa, lázeňské pobyty, lyžařské výcviky, školy v přírodě aj. V současné době jsme se zaměřili na letní období.Nabízíme: Egypt, Tunisko, Chorvatsko, Kréta, Djerba, Bulharsko, Řecko, Itálie, Rumunsko, Thajsko, Brazílie, Kypr a další. Vytvořenou nabídku naší cestovní agentury nabízíme všem, kteří mají zájem o kvalitní dovolenou ať už ve formě odpočinkového pobytu na horách v přírodě, u moře, nebo někde uprostřed historie a kultury kdekoliv na světě. Naše cestovní agentura se svým zázemím několika desítek studentů cestovního ruchu je schopna a ochotna pro Vás zajistit mnoho dalších aktivit cestovního ruchu. Jsou to letní dětské tábory, poznávací zájezdy jak po České a Slovenské republice, tak také ostatní nabídky renomovaných cestovních kanceláří opět do různých oblastí světaCo Vám můžeme nabídnout navíc?

Naše cestovní agentura se svým zázemím studentů cestovního ruch pro Vás vytvoří podle Vašich představ a potřeb produkt na míru.

Studenti naší školy mimo odbornost v cestovním ruchu jsou schopni komunikovat minimálně v NJ nebo AJ. Pro nabídku hostesek nebo prezentaci Vaší firmy jsme schopni nabídnout i jinou odbornost /náš 2. obor studia je zahraniční obchod/.
V klidu vybírejte a kontaktujte nás. Již nyní se těšíme na Vaši brzkou spolupráci s námi.

Navštivte naše WWW stránky:
www.vos-goodwill.cz

Manager cestovní agentury Tereza Uherková, DiS.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Cestovní agentura VOŠ GOODWILL
Tereza Uherková, DiS.
Prokopa Holého 400
738 01 Frýdek-Místek
Česko (CZ)
tel: (+420) 558 625 897
(+420) 558 633 822
fax: (+420) 558 629 212

FOTOGALERIE

Z TISKOVÝCH ZPRÁV A ČLÁNKŮ

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

LOKALIZACE

SOUŘADNICE WGS-84

ukázat na mapě

Hledej další objekty v okruhu do km
NADMOŘSKÁ VÝŠKA: 345.00 m
DALŠÍ INFORMACE: http://www.vos-goodwill.cz

Typ záznamu: Cestovní agentura
AKTUALIZACE: Eliška Černochová (Beskydy-Valašsko) org. 56, 06.03.2010 v 17:21 hodin

Copyright 1994-2020 © Luděk Šorm